Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Автошкола IndyCar

281 отзыв

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

04.08.21
Верочка Рябошапка
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Вибирала школу по розташуванню та відгуках. Викладачі всі професіонали та дуже приємні люди. Теорію пояснювали цікаво, доступно та весело. Перед кожним заняттям проходили…
15:33 04 авг.Відповідь власника
Дякуємо вам
27.07.21
Максим Сидоренко
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Доброго дня Проходив навчання у автошколі , все сподобалось , все супер .Рекомендую Чудовий інструктор , дуже досвідчена людина ! Буду всі знайомим рекомендувати саме цю автошколу . Дякую !
19.07.21
Петрасюк Діана
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
(Перекладено сервісом Google) Особисто я до вибору автошколи підходила дуже скрупульозно і педантично. Мій вибір припав на Индикар відразу з кількох причин: зручне розташування, приємні ціни, позитивні відгуки. Теоретичні заняття проводив Володимир, який знаходив підхід до кожного учня і всіляко намагався всіх зацікавити. Практичні заняття проходять з Шаповалом Андрієм. Я ніколи раніше не сиділа за кермом автомобіля і боялася, що виникнуть якісь труднощі з механікою. Однак проблеми не виникли, так як інструктор знайшов підхід з першого ж уроку і страх зник. Також хотілося б відзначити роботу адміністраторів. На відміну від інших автошкіл, мені відповідали відразу, без уповільнень. Швидко уточнювалися будь-які нюанси) Раджу цю автошколу !!! (Оригінальний відгук) Лично я к выбору автошколы подходила очень скрупулезно и педантично. Мой выбор пал на Индикар сразу по нескольким причинам: удобное расположение, приятные цены, положительные отзывы. Теоретические занятия проводил Владимир, который находил подход к каждому ученику и всячески старался всех заинтересовать. Практические занятия проходят с Шаповалом Андреем. Я никогда ранее не сидела за рулем автомобиля и боялась, что возникнут некие трудности с механикой. Однако проблемы не возникли, так как инструктор нашел подход с первого же урока и страх улетучился. Также хотелось бы отметить работу администраторов. В отличии от других автошкол, мне отвечали сразу, без замедлений. Быстро уточнялись любые нюансы) Советую эту автошколу!!!
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 🙏 (Оригінальний відгук) Спасибо 🙏
19.07.21
Інна Кокора
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Навчання в автошколі Індікар можу порекомендувати) Теорію проходила дистанційно, що дуже зручно і здала її з першого разу. Практику проходила у двох інструкторів: механіку у іструктора Андрія, автомат у Артема. Навчанням залишилась задоволена, пояснюють та навчають доступно, зрозуміло. Якщо є якісь проблеми, акцентують на них увагу.
12.07.21
Потапов Борис
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
(Перекладено сервісом Google) Гарна автошкола. Викладачі дуже добре пояснюють все правила, дуже правильний підхід до всього. Дадуть абсолютно на всі питання. Дуже правильно готують до здачі, виділяючи особливо важливі моменти, не забуваючи при цьому згадувати реалі ситуації на дорозі. Можу рекомендувати цю автошколу (Оригінальний відгук) Хорошая автошкола. Преподаватели очень хорошо объясняют все правила, очень правильный подход ко всему. Ответят абсолютно на все вопросы. Очень правильно готовят к сдаче, выделяя особенно важные моменты, не забывая при этом упоминать реали ситуации на дороге. Могу советовать эту автошколу
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 🙏 (Оригінальний відгук) Спасибо 🙏
12.07.21
Наталія Крутоус
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Вибором автошколи задоволена! Дуже зручно, що лекції можна відвідувати на вихідних, а графік практичних занять узгоджується індивідуально. Під час карантину надавалися онлайн-матеріали, якщо не виходило бути присутніми на лекціях. Уроки водіння на механіці пройшли легко і майже безстресово завдяки інструктору Андрію, який підтримував позитивну атмосферу на заняттях, доступно пояснював стільки раз, скільки було потрібно, завжди залишався супер-спокійним, терпеливим і ввічливим.
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 🙏 (Оригінальний відгук) Спасибо 🙏
05.07.21
Дарья Мельничук
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
(Перекладено сервісом Google) Кращий підхід до студентів. Під час карантину шукали школу, де можна було б проходити навчання дистанційно. У Індікар дистанційка просто ідеальна - весь теоретичний матеріал поділено на тематичні блоки, уроки в відео форматі, зворотний зв'язок в будь-який час, що дуже зручно, якщо вчишся пізно ввечері. Найголовніше - інформація подається чітко, без води і тисячі історій викладача з життя :). Величезне спасибі інструктору з водіння Андрію! Такий терплячості, уважності і вміння пояснити все "на кубиках" - днем ​​з вогнем не знайдеш :) Пройшли за 18 занять повністю всю програму навчання, навіть трохи по бездоріжжю поїздили і без наслідків! :) Раніше думала, що механіка - це просто неможливо складно, але після практики зрозуміла, що це як на велосипеді їздити - один раз навчився і на все життя запам'ятаєш :) Однозначно рекомендую школу! (Оригінальний відгук) Лучший подход к студентам. Во время карантина искали школу, где можно было бы проходить обучение дистанционно. В Индикаре дистанционка просто идеальная - весь теоретический материал разделен на тематические блоки, уроки в видео формате, обратная связь в любое время, что очень удобно, если учишься поздно вечером. Самое главное - информация подается четко, без воды и тысячи историй преподавателя из жизни :). Огромное спасибо инструктору по вождению Андрею! Такой терпеливости, внимательности и умения объяснить все "на кубиках" - днем с огнем не сыщешь :) Прошли за 18 занятий полностью всю программу обучения, даже чуть-чуть по бездорожью поездили и без последствий! :) Раньше думала, что механика - это просто невозможно сложно, но после практики поняла, что это как на велосипеде ездить - один раз научился и на всю жизнь запомнишь :) Однозначно рекомендую школу!
11:47 02 авг.Відповідь власника
Дякуємо вам
02.07.21
Настя Гурова
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
При выборе автошколы отталкивалась в первую очередь от местоположения и отзывов. Преподавал теорию Владимир (извините, не помню фамилию). Очень легкая подача, все доходчиво объясняли. Плюс хорошее чувство юмора, что делало занятие не только информативным, но и позитивным. Преподаватель нацелен на то, чтобы абсолютно каждый усвоил материал, потому определенные нюансы повторялись, чтобы не забывали. Практику вел Шаповал Андрей. Не менее крутой инструктор. Лично я за рулем до этого ни разу не сидела, но с первого занятия не было переживаний и «трясучки», поскольку инструктор быстро и оперативно реагировал на факапы с моей стороны, что позволяло не создавать аварийных ситуаций на дороге. Очень доходчиво все объяснил до мельчайших деталей. Ну и помимо профессиональности, умеет создавать необходимую атмосферу, благодаря которой занятия по вождению не из разряда «отмучалась», а действительно в кайф. Стоит отметить также хороший музыкальный вкус! Я брала максимальный пакет, очень советую всем, кто не водил прежде, делать так же. Все таки, если теорию можно запомнить, то с практикой дела обстоят немного сложнее. Стоит отметить также работу администраторов, очень быстро отвечают и помогают решить все нюансы. Хорошая школа, от души рекомендую!
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 💙💛 (Оригінальний відгук) Спасибо 💙💛
02.07.21
Денис К.
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Закінчую вже навчання, тому хочу поділитися враженнями про цю автошколу. Обирав як таку, що найближча до дому - гадаю, з вибором не помилився) Виділю три етапи нашої взаємодії: теоретичне навчання, уроки водіння і взаємодія з адміністрацією 1) Лекції проводить максимально обізнаний викладач, матеріал добре структурований, зі зручними презами і численними прикладами з життя, що допомагають засвоїти тему (є нюанс: хотілося б щоб викладача менше заносило, як у країні все погано - коли не шукаєте вину в інших, виглядаєте більш гідно) Якщо не вдається прийти на заняття, є відеоуроки, також цілком інформативні Перед кожним заняттям проходить контроль попередньої теми - це допомагає бути в тонусі. Для допуску на водіння треба скласти тест по теорії, без поблажок - двійошників до керма ні на крок;) 2) Моїм інструктором був Андрій, брав механіку. Машина в хорошому стані, сучасно обладнана, на такій вчитись було тільки задоволення Інструктор дуже компетентний, добре адаптується до рівня учня: якщо швидко вчуся, не маринуємося на тих самих вправах. В той же час детально розбираємо нюанси вправ, які можуть бути на іспиті в МРЕВ, і практикуємо багато різних ситуацій на дорозі 3) З адміністрацією взагалі топ - всі питання вирішуються швидко і оперативно, графік оплати максимально гнучкий, так само і з графіком водіння - можна домовлятися на зручний для себе час Тому загалом готовий рекомендувати автошколу Indycar. Чув відгуки про різні школи від знайомих і можу сказати, що ця школа має багато переваг над іншими
02.07.21
Олександр Солоной
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Хороша школа, досвідчені викладачі, хороші автомобілі. Окреме дякую інструктору Андрію. Рекомендую.
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 😉 (Оригінальний відгук) Спасибо 😉
02.07.21
Nadia Vynnychuk
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
Хороша школа. На лекціях цікаво, викладач Володимир доносить інформацію зрозуміло. Інструктори з практики, Андрій та Віталій, хороші спеціалісти, які легко навчать водінню. Є можливість, під час навчання, спробувати їхати як на механіці так і на автоматі, що не менш важливо. Я задоволена школою, готова рекомендувати.
11:47 02 авг.Відповідь власника
(Перекладено сервісом Google) Спасибі 🙏 (Оригінальний відгук) Спасибо 🙏
02.06.21
Mila Raf
Киев, Сечевых Стрельцов улица, 52Ак1Лукьяновская
(Перекладено сервісом Google) Проходжу в цій автошколі навчання онлайн через карантин. Онлайн навчання виявилося дуже зручним, адже можна підлаштувати заняття повністю під себе і свій графік (як практичні, так і теоретичні). Адміністрація дуже швидко реагує на будь-які питання і прохання. Проходжу зараз практику з інструктором Артемом з яким, як мені здається, будь-хто зможе знайти спільну мову, ну і навчиться водінню. Він є пояснює і показує все, що вам знадобиться для складання іспиту та навіть більше. Вообщем навчання пройшло досить легко і цікаво, без будь-яких негативних моментів, тому я можу рекомендувати цю автошколу як досить хорошу. (Оригінальний відгук) Прохожу в этой автошколе обучение онлайн из-за карантина. Онлайн обучение оказалось очень удобным, ведь можно подстроить занятия полностью под себя и свой график (как практические, так и теоретические). Администрация очень быстро реагирует на любые вопросы и просьбы. Прохожу сейчас практику с инструктором Артемом с которым, как мне кажется, любой сможет найти общий язык, ну и научится вождению. Он доступно обьясняет и показывает все, что вам понадобится для сдачи экзамена и даже больше. Вообщем обучение прошло довольно легко и интересно, без каких-либо негативных моментов, поэтому я могу рекомендовать эту автошколу как достаточно хорошую.
11:47 02 авг.Відповідь власника
Дякуємо ♥️
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти